kolaj min

AKVA SİGORTA

alt
alt

Biz Kimiz

Fuzul Holding kuruluşu olarak faaliyet gösteren Akva Sigorta Aracılık Hizmetleri A.Ş 1995 yılından beri sigorta sektöründe tüm elementer branşlarda hizmet vermektedir. Geçmişten günümüze sigortacılık sektörüne farklı bir bakış açısı getiren firmamız profesyonel kadrosu ile Türkiye’de lider aracı kurumlar arasında olmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

İlk olarak Yenibosnada adım attığımız bu sektörde başarılarımızın üzerine nice başarılar ekleyerek çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Kurumumuz, tüm elementer sigorta branşlarında sunmuş olduğu hizmetlerinin ağını ve uzmanlığını, Fuzul ailesine katılan müşterileri ile arttırmaya devam etmektedir.

Gelişen piyasalar, müşteri ihtiyaçları ve memnuniyeti göz önünde bulundurularak şirketimiz sektörde söz sahibi olan lider sigorta şirketlerinin yetkili acenteliğini yapmaktadır.

Fuzul vesilesi ile ev, araç sahibi olan tüm müşterilerimize ve bireysel tüm müşterilerimize fiyatlandırma, poliçeleştirme, etkin operasyonel ve hasar yönetimi gibi tüm noktalarda süratli ve güvenilir bir hizmet vermekteyiz.

Siz değerli müşterilerimiz de Akva Sigorta Aracılık Hizmetleri A.Ş hizmetlerini inceleyerek sizlere özel sigortanızı seçebilir ve güvenilir hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Anlaşmalı Sigorta Şirketlerimiz

alt

Hemen Bize Ulaşın

alt