2375e8b215

Ferdi Kaza Sigortası ile karşılaşabileceğiniz herhangi bir kaza ve sakatlık durumunda kendinizi güvenceye aldığınız bir sigorta çeşididir. Ferdi Kaza Sigortası ile sigorta ettirenin sakatlık durumunda hastane giderlerini karşılarken, vefat halinde vasisi olan kişilere tazminat hakkı sunan bir sigorta türüdür.

 

Günlük hayat içerisinde iş kazaları, trafik kazaları gibi bir çok tehlikelerle karşı karşıya kalmaktayız. Karşılaşabileceğimiz riskleri minimize edebildiğimizden çok bu tehlikelere karşı aldığımız önlemler önem teşkil etmektedir. Bundan dolayı Ferdi Kaza Sigortası ile sigorta ettiren kişinin vefatından dolayı oluşabilecek zararların tanzim edilmesi ve geride kalan vasilerinin mağdur kalmaması için yapılması gerek bir sigorta türüdür.

Ferdi Kaza Hakkında Bilinmesi Gerekenler

  • Vefat
  • Tam ve kısmi maluliyet
  • Günlük hastane tedavileri
  • Gerekli tedavi masrafları
  • Asistan hizmetleri

Ferdi kaza sigortası başınıza gelecek ani ve harici olaylar nedeniyle uğrayabileceğiniz bedensel zararları teminat altına alır. Günlük yaşantınızda başınıza gelebilecek kaza sonucu maddi kayıplarınızı Akva sigortanın ferdi kaza sigortası yardımı ile güvence altına alabilirsiniz. Ferdi kaza sigortası bizim işimiz…

shape1
shape22
shape33
shape44

BİZE ULAŞIN

Teklif almak için hemen bize ulaşın