SAĞLIK SİGORTASI

Beklenmedik bir kaza veya hastalık sonucu oluşacak sağlık giderlerinizin yanı sıra sağlığınız için ihtiyaç duyacağınız her türlü tanı ve tedavi işlemlerini, tercih ettiğiniz sağlık kurumlarında kaygı duymadan karşılanması için Akva Sigorta olarak sizin yanınızdayız !!!

LOREM IPSUM

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do.

LOREM IPSUM

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do.

LOREM IPSUM

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do.

Neye İhtiyacınız Olduğunu Bilmiyor musunuz?
Sizi Arayalım.

CAPTCHA Resmi
saglik-sigortasi-kolaj

SAĞLIK SİGORTASI

bir hastalık veya kaza sonucunda başınıza gelebilecek harcamaları karşılayan bir sigorta türüdür. Özel sağlık sigortası sayesinde karşılamak zorunda olduğunuz harcamaları sigorta sirketi karşılamış olur. Sağlık sigortası poliçeniz içerisindeki limit ve teminatlarınız dahilinde ödemeyi kabul ettiğiniz prim karşılığında sağlık harcamalarınızı hiçbir ödeme yapmadan karşılamış olursunuz.

Sağlık Sigortası Hakkında Bilinmesi Gerekenler

poliçede belirttilen teminat ve primlere göre karşılaşabileceğiniz her türlü sağlık sorununuzu da güvence altına almış olursunuz. Bir hastalık ya da kaza geçirmeniz durumunda istediğiniz sağlık kuruluşunda tedavinizi yaptırmanız ve en iyi şekilde sağlığınıza kavuşmanız için özel sağlık sigortası yardımınıza koşmaktadır. Bunlara ek olarak özel sağlık poliçesinin fiyatları; genç yaşta sigorta yatırmanız dahilinde prim tutarı daha düşük çıkabileceği gibi; kronik bir rahatsızlık geçirmeniz veya bir kaza geçirmeniz dahilinde sigorta priminiz tutarı yükselecektir.

Özel sağlık sigortası kişiye özeldir. Kişinin tc bilgisi ile sigorta kapsamında yer alacağı beklentileri ve tercihleri sigorta adayı tarafından belirlenmektedir. Sağlık sigortaları diğer sigortalar gibi bir yıllık olarak poliçeleştirilir. Poliçe yapılırken poliçe içerisinde verilecek olan teminatlar, limitler, özel ve genel şartlar belirtilmektedir. Genel ve özel şartlar içerisinde hangi teminatın niçin verildiği neleri kapsadığı neleri karşılayacağı açıkça belirtildiğinden dolayı, bu kısım dikkatlice okunmalıdır. Ayrıca sigorta poliçeleştirilirken dikkat edilmesi gereken önemli bir kıstas ta sigorta ettiren kişinin hangi hastanelerde tedavi görmek istediğinin karşılanıp karşılanmadığıdır.

Sağlık Sigortası ile İgili Bilgilerin Olduğu Bloğumuzu İnceleyebilirsiniz.

Post Not Found.

Lorem Ipsum Dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

+90 212 122 12 12