İnternet Hizmetleri Kullanıcı Güvenlik Riskleri Bildirimi

Akva Sigorta müşteri memnuniyeti ve güvenliği odaklı hizmet felsefesi ile tasarruf finansman regülasyonları gereği, işbu Akva Sigorta kurumsal web sitesi akvasigorta.com (bundan sonra “Web Sitesi” olarak ifade edilecektir.) üzerinden vermiş olduğunuz bilgilerin gizliliğini korumak amacıyla aşağıda belirtilen temel kuralları benimsemektedir.

Web Sitemiz’den yalnızca ürün/hizmetler hakkında bilgi görüntüleme amaçlı bilgi girişi yapılmaktadır.

Web Sitemiz’e girilen bilgilerin güvenliği açısından şirketimizin sistem ve internet altyapısı en güvenilir seviyede tutularak gerekli önlemler alınmıştır.

Müşterilerimizin Web Sitemiz’e bilgi görüntüleme amaçlı girmiş oldukları bilgiler diğer internet kullanıcıları tarafından görüntülenemez. Müşterilerimizin bizimle paylaştığı bilgilere izinsiz ulaşım, T. Akva Sigorta şirket personeli dahil olmak üzere kısıtlanmıştır.

Akva Sigorta sözkonusu bilgileri müşterilerin onayı dışında ya da yasal bir yükümlülük altında bulunmadığı sürece herhangi bir üçüncü şahıs, kurum ve kuruluş ile paylaşmayacaktır.

Akva Sigorta bu bilgileri sadece gerekli yetkiler ve yasal düzenlemeler çerçevesinde açıklayabilecektir. Akva Sigorta tabi olduğu düzenleyici kurumlar ve/veya yasama, yürütme organ ve mercileri müşteri bilgilerinin açıklanmasını istediğinde, Akva Sigorta bu bilgileri yalnızca gerekli yetkiler çerçevesinde açıklayacaktır.

Web Sitemiz diğer web sitelerine link vermektedir. Gizlilik Politikamız’da yer alan taahhütlerimiz sadece web sitemiz içerisinde geçerlidir ve diğer web sitelerini kapsamamaktadır. Web Sitemiz’den link ile gidilecek diğer web sitelerindeki kullanım ile ilgili o sitelere ait gizlilik güvencesi ve kullanım şartları geçerlidir. Web sitemizden reklam, banner, içerik maksatlı veya başka bir maksat ile geçilen diğer web sitelerinin bilgi kullanımı, etik ilkeleri, gizlilik prensipleri, nitelik ve servis kalitesi ile bu sitelerde oluşabilecek herhangi bir maddi / manevi zarar ve kayıplardan Akva Sigorta sorumlu değildir.

Kişisel bilgi güvenliğinizi sağlamak, bağlandığınız cihazların güvenliğini sağlamak, güncel yazılımlar, antivirüs ve güvenlik duvarı gibi kendi donanımızın güvenliğinizi sağlamaktan Akva Sigorta sorumlu değildir.

Akva Sigorta destek hizmetler almak amacıyla farklı kuruluşlarla çalışılması durumunda, bu firmaların şirketin gizlilik standartlarına ve şartlarına uymalarını sağlayacaktır.

Web sitemizde yer alan bilgi, materyal ve bunların düzenlenmesi konusundaki telif hakları, Akva Sigorta’ya aittir. Web Sitemiz’in içerdiği üçüncü sahıslara ait materyaller dışında kalan bilgi ve materyallere dair tüm telif hakları, tescilli marka, patent, entelektüel ve diğer mülkiyet hakları şirketimizde saklıdır.

Müşterilerimizin kişisel bilgilerinin gizliliğini korumak amacıyla şirketimiz sistem ve internet altyapısı en güvenilir seviyede tutularak gerekli önlemler alınmıştır. Ek olarak bilgi alınmak istenen konularda şirketimize danışmakta tereddüt etmeyiniz.

Kişisel verilerinizi korumak amacıyla yürürlükte olan Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“KVKK”) kapsamındaki kişisel verilerinizin kullanımı ve korunmasıyla ilgili detaylı bilgi edinebilirsiniz.

 

alt

Hemen Bize Ulaşın

alt